Ashley's crazy life - 2.DÍL (Nechtějí mě za růžovou? FAJN!)

11. června 2011 v 10:30 | Teres♥

"Kam jdete slečno...ehm..." řekla čitelka která si nemohla vzpomenout na mé úžasné jméno. ,,Tisdale"
"Oh ano Tisdale vy jste ta nová!" Učitelka se zatvářila divně..a nahánělo mi to hrůzu. "Chtěla jsem na WC" odpvoěděla jsem. ,,Děláte si srandu na to jsou přestávky hned si sedněte" S tímhle jsem se nikdy nesetkala že by člověka nepustili ani na WC. Jak to tu zvládnu? Ani jeden kamarád, nikdo jsem úplně sama! CRRRRR! zazvonil zvonek. Huráá jede se domů a já můžu konečně relaxovat od toho nejhoršího dne mýho života.

Nasedla jsem do auta s radostí, že konečně jedu domů.. Nastartovala jsem a rychlostí blesku jsem byla před barákem. Zamkla jsem auto a vešla jsem do domu. ,,Mamí, papa jsem doma!!" zaječela jsem když jsem přišla domů, odložila jsem tašku a najednou se objevil.. MAUI! ,,Mauiii..!" vzala sjem o do rukou a zamířila do svého pokoje a lehla jsem si na postel. ,,Ta vysoká je ještě horší než jsem čekala.. zlatá střední!" rozčilovala jsem se. ,,Co maj jako proti růžový??" pokračovala jsem. Už jsem toho měla dost, hned po prvním dnu. ,,A dost! Chtějí normální holku? MAJ JÍ MÍT!.. půjdu do salónu, přebarvěj mi vlasy a na chvilk use zbavím mé super růžové. Třeba hned líp zapadnu..

Zvedla jsem se z postele, vzala peněženku a vyrazila na... NÁKUPY! Zamířila jsem do obchodního centra, jako první do obchodů s oblečením.. Přece jenom, chvilku se tedy té růžový musim zbavit, takže sjem nakupovala oblečení žluté, bílé, modré.. Tak to by jsem měla oblečení - a teď vzhůru do kadeřnictví! Nechala jsem si svojí déku, ale přebarvili mě na brunetku. Musím uznat, že m ito sluší. Už chci vidět ty školní obličeje jak se za mnou zítra budou otáčet, že sjem jiná.. Opět středem pozornosti - to jsem prostě já - SHARPAY EWANS.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 stereo.love.♥ stereo.love.♥ | Web | 11. června 2011 v 16:37 | Reagovat

je to dobrý přběh. to si vymyslela? protože mi to přijde jako scéna z filmu.:)

2 stereo.love.♥ stereo.love.♥ | Web | 11. června 2011 v 18:08 | Reagovat

mě to prostě přijde jako ze scénáře SFA já si nemužu pomoct!:-DD:)

3 Anette* a Teres♥ - WEBMISS Anette* a Teres♥ - WEBMISS | Web | 12. června 2011 v 16:11 | Reagovat

Jo to jsme si vymysleli :) né není to z žádnýho filmu prostě jsme začli psát a napadlo nás to ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama