Ashley's crazy life - 5.díl (Změna pokoje)

16. června 2011 v 11:11 | Teres* & Anette*


,,Chcete být roztleskávačkami? No, pak by to šlo. Dobře zahraju si na hodnou vílu a nechám vás tu - ale jestli neprojdete náborem roztleskávaček tak půjdete!" řekla ta namyšleně vypadající holka a otevřela nám dveře. ,,Moc děkujeme, a kdy je ten nábor?" řekla jsem když jsem vstoupila do dvěří se svými kufry. ,,Zítra - zítra po škole v 16:00 hodin," řekla s úsměvem a zabouchla za námi dveře. ,,Dostanete tento pokoj, je prázdný a pro dvě osoby, pokud se stanete jezdnou z nás dostanete potom lepší a hezčí pokoj. Moje jméno je Alice a jsem hlavní roztleskávačka." řekla úspěšně Alice a ukázala nám náš pokoj, a odešla. ,,No fajn, doufám, že tím náborem projdeme, protože tenhle pokoj je děsnej." zasmála se Mandy a posadila se na postel.

,,Tak si to tu aspoň trošku vyzdobíme, ne?" usmála jsem se na Mandy. ,,No, tak jo!" oplatila mi úsměv, zvedla se z postele a začala vytahovat něco ze svého kufru, ale zastavila se. ,,Nejspíš by jsme si měli jet koupit skříně." zasmála se a zase začala věci dávat zpátky do kufru. ,,To je pravda - tak jdeme!" řekla jsem, vzala jí za ruku a běžela ven z koleje. ,,Zajdeme do nákupního centra! Koupíme si nábytek, oblečení, bude to sranda!" plánovala jsem si. ,,Ale já nemám u sbee skoro žádné peníze - pracuju u mamky v restauraci a za to si ledatak koupím svačinu." řekla smutně Mandy. ,,Nevadí - za to já si venčím své kreditní karty 3x denně! Daruju ti nějaký kde mám málo peněz - tak na tad ymáš třeba tuhle!" vytáhla jsem z peněženky 3 karty a nabízela jí je. ,,Ashley ale to přece nejde! Vždyť na těch kartách je dohromady asi milión!" řekla Mandy a pořád odmítala si je vzít. ,,Vezmi si je. Budeš je potřebovat víc než já. No tak!" nakonec sem jí donutla a vzala si je a my mohli jet na nákupy. Přijeli jsme před nákupní centrum a jako první jsme šli do obchodu s nábytkem. Koupili jsme si každá noční stolek, psací stůl a židli, já kosmetický koutek, a ještě skříně. Bylo toho mco, a to jsme to všechno vezli autem :D Potom jsem šli do Gucci a tam jsem si koupila nové botky a Mandy si přece jenom taky něco koupila - pak jsme jeli zpátky na kolej. Alice se divila, co to taháme - potom se dozvěděla co, ale až, když byl náš pokoj hotov. Zdobili jsme si ho snad do 10 večera, a pak jsme zavolali celou naší kolej roztleskávaček, ať se jdou podívat. Moc se všem líbil náš pokoj - a tak jsme se rozhodli, že tam zůstaneme. Potom jsme si asi do půlnoci s Mandy povídali..


Druhý den probíhal jako každý normální - až na odpoledne. Chystali jsme se s Mandy na ten nábor roztleskávaček - vlasztně celá naše kolej z něho byla paf..

VÍCE V DALŠÍM DÍLU

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama