Ashley's crazy life - 6.díl (Nábor roztleskávaček)

17. června 2011 v 18:00 | Teres*

Druhý den probíhal jako každý normální - až na odpoledne. Chystali jsme se s Mandy na ten nábor roztleskávaček - vlasztně celá naše kolej z něho byla paf.. Bylo těsně před 16:00 a já a Mandy jsme šli do tělocvičny - teda, tělocvičny roztleskávaček - ano, čtete dobře, mají vlastní těocvičnu. Všichni už tam byli, a bylo tam doclea hodně uchazečů o místo v týmu. ,,Takže, je přesně 16:00 a my můžeme začít!" řekla slavnostně Alice přez celou tělocvičnu. ,,Jak jistě víte, já jsem Alice, hlavní roztleskávačka a dnes tu jsme kvůi náběru roztleskávaček! Jsem zvědavá, co ve vás je! Můžeme vzít maximálně 6 holek, což se nestane," zasmála se a porkačovala: ,,vezmu jen 2 holky, takže bojujte o ty místa!" Alice to hrozně prožívala, doufám že to místo dotanu já a to druhé Mandy.

Po chvilce povídání Alice řekla, že všihni kdo chtějí ty dvy místa ať je nenapadne zoušet to bez toho, aby uměli stojku, provaz, roštěp, placku, salto a hvězdu. Polovina holek poté odešla. Ale já to nevzdávala, protože vím, že to umím - snad i Mandy. Alice poté, co polovina lidí odešla řekla, že ti zbylí co tu jsme, máme jít na "parket". ,,Ukážu vám malou sestavuu na 8 dob, musíte jí udržet. Pokud ne, odhopsáte domů, jasný?" řekla Alice a začala uakzovat malou sestavu. Ty kroky jsem si moc dobře pamatovala. Začala jsem jí chytat a tancovala jsem do zbláznění tu sestavu. Až jsem tam zbyla já, Mandy a ještě jedna holka. Bylo těžký tu sestavu tancovat pořád dokolečka. ,,Dobře, to nejde rozhodnout - STOP!" řekla Alice a my přestali tancovat. ,,Musím to udělat jinak. Takže mi každá ukažte provaz." poručila nám. Já samozdřejmě hned provedla to, co po mě chtěla. Podívala jsem se na Mandy, ta se s ním trošku poprala, ale nakonec ho udělala bez problémů - avšak ta posldní holka ho nezvláádala vůbec. Takže Alice měla jasno. ,,OK holky, já myslím, že soi ty místa zasloužíte," řekla a usmála se. Já a Mandy jsme se objali a křičeli jsme radostí. ,,tréninky jsou každý den od 16:00 - 17:30," řekla Alice, vzala si tašku a odcházela. ,,Dobrá práce." řekla když zasínala tělocvičnu. Já a Mandy jsme šlido svého pokoje. Manddy si lehla na postel. ,,Je ze mě chcíple čert." vtipkovala. ,,Ze mě ani ne." řekla jsem a napila se čisté vody. ,,Myslela jsem že to místo nedostanu." řekla Mandy a podívala se na mě. ,,Naopak já si tím byla docela jistá." řekla jsem s úsměvem.

,,Jsem ráda že jsem se s tebou seznámila." řekla Mandy a podívala se na mobil. ,,Panebože! Je šest! Už jsem měla být v práci! Máma bude šílet.." řekla Mandy, rychle na sebe hodila bunda ale v tom přišla Alice. ,,Holky? Nruším?" zeptala se a podívala se udiveně na Mandy. ,,Kam jdeš Mandy?" zeptala se. ,,Musím zza mámou do práce.." řekla v rychlosti. ,,Jo aha, no tak jdi Ashley ti to potom všechno řekne." usmála se Alice. ,,Díky Alice, Ashley, uvidíme se za dvě hodiny!" a Mandy odešla. Alcie za ní zavřela dveře a posadila se na její psotel. ,,Gratuluju, byla jsi fakt skvělá. Vidím v tobě moc dobrou roztleskávačku." řekla Alice a pozorovala mě jak si před zrcadlem češu vlasy. ,,Díky.. víš něco jsem pochytala ze střední..sice jsem hrála v muzikálech ale vždycky jsem chtěla tancovat." řekla jsem a položila hřeben na kosmetický stolek a sedla jsem si na svou postel. ,,Jen aby bylo jasno - náš tým se jmenuje Hellcats. Jo a každou sobotu pořádáme nějakou tématickou párty," usmála se Alice. ,,takhle sobota je na téma Retro - chce to aby sis přivedla i nějakého partnera - teda vlastně ho mít musíš." zasmála se Alice, zvedla se z postele ,,Pá" a odešla. ,,Ale já přítele nemám" řekla jsem si pro sebe..

VÍCE V DALŠÍM DÍLU

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Daysy Daysy | E-mail | Web | 17. června 2011 v 18:40 | Reagovat

poslala jsem vám už v mailu vaše bonusy ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama