Ashley's crazy life - 9.díl (Půjdeš se mnou na party?)

20. června 2011 v 19:00 | Teres* & Anette*


Druhý dej ráno byl Pátek - já vím, je to zvláštní ale na téhle vsoké škole se v Pátek do školy nechodí - byl Pátek. Probudila jsem se asi v 9 ráno. Koukla jsem se kolem sebe. Mandy měla ustlanou postel a měa na ní vzkaz asi pro mě. Přečetla jsem si ho. ,,Ahoj Ashley, vyspala ses dobře? :) Podívej se na mobil, máš tam SMSky od Dana. Jsem v práci do dvanácti, přijď tam na oběd :) Mandy." Wow! Řekla jsem. Zmuchlala jem vzkaz a hodila ho do koše. Hned jsem si lehla na postel a vzala mobil do ruky. Měla jsem tam SMSku od Dana a 2 zmeškaný hovory. ,,Ahoj Ashley, to ti píše Dan, ten s kterým si včera večeřela :D Jen mě napadlo, nechceš se sejít? Budu dneska čekat v 15:00 před Mandyninou restaurací. Zajdeme na drink ;) Dan Potch." Hned jsem odepsala. ,,Ahoj Dane, moc ti děkuju za včerejšek. Dneska tam budu. Ashley." Položila jsem mobil na noční stoleček a zašla si na koleji pro snídani. Když sem dojedla, chvilku jsem se učila na Pondělí a v 11:45 jsem vyrazila za Mandy na oběd.
,,Ahoj Ashley!" zavolala na mě Mandy ze skladu a hned s eobjevila za barem. Opět sem si sedla na barovou židli. ,,Ahoj Mandy, představ si, že mám dneska schůzku s Danem!" řekla sem radostně. ,,Vážně? Wow ten do tebe jde teda rychle!" zasmála se Mandy. ,,Tady máš oběd, udělala jsem ho před chvilkou. Poobědváme spolu. Pojď jdeme k támhletomu stolu." ukázala Mandy a šli jsme si sendout ke stolu i s jídlem. ,,Tak co, líbí se ti Dan?" zeptala se mě Mandy. ,,Jo, je sladkej." zasnila jsem se a vzpomínala na včerejšek. ,,Dneska mu řeknu jestli s emnou půjde na tu tématickou párty Hellcats." řekla jsem a strčila do pusy sousto obědu :D ,,Joo na tu párty.. Určitě s tebou půjde," mrkla na mě, ,,A s kám jdeš ty?" zajímalo mě. ,,Jdu s Tomem, to je kluk z koleje vedle nás. Seznámila jsem se s ním včera jak jsem tě šla dáš uložit do postele," zasmála se Mandy a pokračovala: ,,a jak jsem tě nesla do Cheertownu, právě se tam Tom procházel. Jak jsem tě odnesla do pokoje tak jsem se tam šla podívat a ještě tam byl. Tak jsme chvilku kecali.. však to znáš." zakončila to Mandy tajemě. ,,Takže máš kluka?" zasmála jsem se. ,,Ashley!" zasmála se taky Mandy. ,,Uvidíme se zítra na té párty, a uvídme jak to bude dál." odpvověděla mi a usmála se. ,,Hele Mandy nemohla bych ti tu pomáhat? Ale musela bych mít stejnou pracovní dobu jako ty.." uchychtla jsem se. ,,Jo jasně! To se mi bdue hodit!" řekla Mandy. ,,Tak pojď, dám ti unfiromu. Dneska děláme do tří." usmála se. ,,Super! Akorát potom příjde Dan!" :)
Hned ve tři jsem ze sebe dala pryč uniformu a běžela jsem za restauraci, jak jsme se s Danem dohodli. Už tam stál. Áá je tak sladkej! ,,Ahoj Ashley!" pozdravil mě a usmál se. ,,Ahoj.. chtěla bych ti poděkovat a zároveň se omluvit za ten včerejší večer." vypustila jsem na něj hned :D chudáček. ,,Za co se omlouváš?" zasmál se. ,,Nesměje se!" taky jsem se usmála. ,,Za to jak si mě opil!" řekla jsem legračně, oba jsme se zasmáli. ,,Za to není třeba se omlouvat.. byla si sladká.." řekl Dan. ,,Vážně? Sladká?" řekla sjem svůdně. ,,Teď jsi ještě sladší.." flirtoval se mnou. Přistoupila jsem k němu blíž.Začali jsme se líbat. Já jsem ale první odstoupila :D ,,Ashley, seš nádherná." zalichotil mi. ,,Děkuju.. a ty seš roztomilej. Půjdeš se mnou zítra na tématickou párty Hellcats?" zeptala jsem se a doufala že řekne ano. ,,To je ten váš tým roztleskávaček? Mandy mi o něm říkala. Ty si taky roztleskávačka?" zeptal se. ,,Ehm.. jo to jsem." řekla jsem stydlivě. ,,Ty seš tak sladká." řekl Dan a políbil mě. ,,Jasně že s tebou půjdu. Už jsem slyšel - téma je Retro." zasmál se. ,,Děkuju" řekla jsem a objala ho.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ash..♥ Ash..♥ | Web | 20. června 2011 v 19:39 | Reagovat

Ahoj děkuji že ses zapsala do affs:) beru tě:) jdu si tě přidat

2 Haaanííík-Batty Lady Haaanííík-Batty Lady | Web | 21. června 2011 v 11:00 | Reagovat

Povedená povídka :)

3 Teres* Teres* | Web | 21. června 2011 v 11:34 | Reagovat

[2]: Děkujeme

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama